Projelerimiz Hakkında

Devam Eden Projeler

Devam eden ve geliştirdiğimiz projelerimiz şöyledir.

Fuga Panorama


Hayalleriniz Anılarınızda Yer Alacak

Ege’nin en güzel koylarının bulunduğu Bodrum’ da sizin için yepyeni bir dünya tasarladık. Gümüşlük ile Yalıkavak arasında yer alan FUGA PANORAMA’ da muhteşem gün doğumu ve gün batımına 2022 yılında ev sahipliği yapabilirsiniz. 13000 m2 alan üstünde modern mimarinin doğal taş işçiliğiyle buluştuğu FUGA PANORAMA’ da 12 ay yaşama göre tasarlanmış, müstakil havuz, otopark ve bahçesi olan 3 farklı tipte 30 Villa bulunmaktadır.


Fuga Panorama'yı Ziyaret Et

Tamamlanan Projeler

Tamamladığımız projelerimiz şöyledir.

Güneş Enerjisi Santrali


Şirket’in % 100 iştirak etmiş olduğu 5 adet GES firması üretime geçmiş ve enerji satışına başlamıştır.

Şirket 2017 yılı ikinci çeyreğinde Deniz Finansal Kiralama A.Ş. ile uzun vadeli finansal kiralama sözleşmesi imzalamıştır. Kare GES firmalarının tesis tamamlanma işi 29.11.2017 tarihinde gerçekleşmiştir.05.01.2018 tarihinde geçici kabul işlemleri bittikten sonra elektrik üretimine geçilmiştir ve elektrik üretim satışı başlamıştır.

Güneş Enerjisi Santrallerinin yapımı 01.06.2017 tarihinde başlamış olup 27.11.2017’de tamamlanmıştır. Tesisin toplam yatırım tutarı 5.601.051 USD’dir. Yatırımlar uzun vadeli finansal kiralama ile finanse edilmiştir. Geri kalan 115.374 USD’si şirket kaynaklardan karşılanmıştır.


GESlerimiz Hakkında

KAYNAR-1 GES


Denizli ili, Çal İlçesi'nde 17.750 m2 lik arazi üzerinde kurulu Kaynar Enerji A.Ş. bünyesindeki (Kaynar -1) 1,04 Mw gücündeki Güneş Enerjisi Santralinin ve bu santralin yürürlükte olan dağıtım sistemine bağlantı anlaşmalarında belirtilen taşınmazları ile her türlü kullanım ve yararlanma hakları ile tüm ekipmanları (arazi bedeli, ve %18 KDV dahil olmak üzere) 1.423.004 USD bedelle satın alınmıştır. Kaynar-1 GES tesisinin ve bağlantı anlaşmalarının devir işlemleri 2021 yılı Aralık başı itibariyle tamamlanmıştır. Üretim gelirleri Aralık ayından itibaren Bilançolarımıza yansıyacaktır.

Caresse


Ege Rivierasında Kendinizi Bir Kaçamakla Ödüllendirin

Büyüleyici güzelliği ile Bodrum'un kendine has yöresel özelliklerini ve heyecan verici sayısız etkinliğini yaşama şansını yakalayın; Meşhur Bodrum Kalesi'ni ziyaret edin, Türk ve Akdeniz yemeklerinin tadına varın, limanından yelken açarak Yarımadanın serin mavi sularında gezinin. Bodrum'u akıllardan silinmeyecek sayısız deneyim ve büyülü anlarla hatırlayın. Kusursuz bir şekilde döşenmiş 67 adet otel odası, 9 adet suit ve bir adet Caresse King Villa, üstün imkanlar, modern teknoloji, Luxury Collection signature yatakları, her odada özel balkonu veya terası ve Ege Denizinin büyüleyici manzarasıyla birleşiyor. Konforu cömertçe sunan şık mobilyalar ve çekici banyo dekorasyonunun armonisi lüksün yepyeni bir tarza uzanışını simgeliyor.


Caresse'ı Ziyaret Et